Lithuanian English

Lottie lėlės

Lottie žirgas Sirus

Lottie mėgsta jodinėti savo žirgu Sirusu. Jo vardas kilęs nuo žvaigždyno. 

Į rinkinį įeina: žirgas Sirus, apynasris, balnakilpė, kilimėlis dedamas po balnu

Lottie lėlė į rinkinį neįeina.

€19.95

Lottie lėlė - Turistautoja

Man patinka turistauti. Kitą savaitę keliausime į žygį, plauksime kanojomis. Labai jaudinuosi, bet su manimi bus geriausia mano draugė Mia.

Į rinkinį įeina: striukė, kortelės

€19.95

Rudenėlis

Lottie myli rudenį, besikeičiančias rudens lapų spalvas. Užsidėjusi šiltą paltuką, kepurę, šaliką ir batus ji su savo šuneliu vaikštinėja po parką ir grožisi rudeniniais medžių lapais.

Plaukai: šviesiaplaukė

Akys: mėlynos
 

€19.95

Lottie Rokenrolo asė apsirengusi vintažinio stiliaus sijonu ir užsidėjusi stilingus akinukus mėgsta šokti, klausyti gyvos muzikos ir susilieti su ja. Ji nėra profesionali šokėja, tiesiog mėgsta šokti.
 
Į rinkinį įeina:
stilingas komandos sirgalių švarkelis su užrašu ant nugaros, „Be bold, Be Brave Be You “ (būk ryški, būk drąsi, būk savimi)! Marškinėliai ilgomis rankovėmis, Išskirtinis Tutu sijonas, Sportbačiai, Dryžuoti antblauzdžiai, Lankelis į plaukus, Retro stiliaus katytės akių akiniai.

€19.95

Pandora

Lottie savanoriauja gyvūnų prieglaudoje. Padeda rūpintis benamiais gyvūnais. Vieną dieną, už durų paliktoje kartoninėje dėžutėje, rado mažą katytę, kurią pavadino Pandora. Skirtingai nei Graikų mitologijoje, čia rasta Pandoros skrynutė atnešė didelį džiaugsmą. Šiuo metu Lottie prižiūri Pandorą.

Į rinkinį įeina: paltukas su rožiniu taškuotu pamušalu, rožinio velveto suknutė su nuimamu Persų katinėlio atvaizdu bei žydrai balta dryžuota apačia, dryžuotos pėdkelnės, rudi su rožinėmis juostelėmis batai, katės kepurėlė, akiniai.

€19.95

Lottie lėlė - Moksleivė

Lottie negali apsispręsti dėl ko smagu grįžti į mokyklą - dėl draugų, kad išmoks naujų dalykų ar susitikimo su nauja mokytoja Panele Fiona? Mokykloje yra smagu. Per pamokas mokaisi naujų, įdomių dalykų. Pertraukas smagiai leidi su draugais mokyklos kiemelyje.
Plaukai rudi akys rudos.

€19.95

Lottie lėlė - Miško draugė

Lottie patinka skaityti miško pasakas prieš miegą. Domisi istorijomis apie miško laumes. Kaip būtų įdomu atrasti slaptas miške duris ir susipažinti su visais paslaptingais miško herojais. Lottie labai norėtų susipažinti su miško fėjomis, kurios pildo mažų mergaičių svajones.

Plaukai: raudonai rudi

Akys: žalios

€19.95

Lottie lėlė - Menininkė

Mokykloje mokėmės apie įžymiausius pasaulio dailininkus. Yra daugybė būdų save realizuoti! Man patinka piešti, kurti. Ne visada pavyksta nupiešti ką noriu, bet atrandu kitų dalykų.

Į rinkinį papildomai įeina: dažai, molbertas, paletė

€24.95

Lottie lėlė - Lietaus mergaitė

Kai tik pradeda lyti, Lottie užsideda ryškų geltoną lietpaltį, botus ir linksma lekia pasitaškyti po balas. Lottie patinka garsas, kai ji šlepsi su botais po balas.

Plaukai: šviesūs

Akys: mėlynos

€19.95

Lottie lėlė - Laukinės gamtos fotografė

Nuo paukštelių ir drugelių iki šliaužiojančių padarėlių. Aš tiesiog myliu gamtą. Visur nešiojuosi foto aparatą, nes nežinau kur galiu „pagauti“ nuostabų vaizdą. Tikiuosi, kad mano nuotraukos skatins ir kitus vaikus mylėti gamtą ir rūpintis visos planetos išlikimu.

Ar žinojote, kad Mia yra viena pirmųjų pasaulyje lėlių, turinčių kochlearinį aparatą?! Tai kelias iš tylos į garsų pasaulį. Mia buvo pristatyta specialaus renginio metu. Jautriai gražų pasirodymą galite pamatyti užėję žemiau ant nuorodos.

Į rinkinį papildomai įeina: fotoaparatas, laikraštis, kuprinė

€24.95

Lottie lėlė - Karališkųjų vestuvių mergaitė

Lottie mergaitei ypatinga diena. Šiandien tuokiasi karališkoji pora. Jos dėdė paprašė Lottie barstyti gėlyčių žiedus per jo vestuvių ceremoniją. Ji labai jaudinasi, bet kartu ir džiaugiasi savo nuostabia suknyte ir gėlių vainikėliu ant galvos. Beje, Lottie dėvi tradicinę gėlių mergaičių suknytę.

Plaukai: rudi.

Akys: rudos.

€24.95
Rašyk
Skambink