Lithuanian English

Žaislai

Kre-kre-kre-kre! Ar lėlytė „Baby Born“ vonioje paslėpė ančiuką?! Ne, taip skamba pati vonelė! Paspaudus vonelės šone esantį mygtuką, aktyvinamos šviesų ir garsų funkcijos. Vonelė turi automatinį dušą su išsitraukiančia žarna, iš kurio bėga tikras vanduo. Mažoji „Baby Born“ gali atsipalaiduoti, gulėdama šiltame vandenyje ant savo širdelės formos pagalvėlės, o tada nusiprausti po dušu. Mažoji antytė Berta puikiai palaiko kompaniją ir linksmina lėlytę maudynių metu. Žaisdamas su „Baby Born“ mažylis lavina vaizduotę, socialinius įgūdžius ir vertybes tokias kaip atsakingumas, bendravimas ir empatija.Rekomenduojamas amžius: 3+
€64.89

Šis „Baby Born“ vežimėlis puikiai tiks smagiems pasivaikščiojimams! Vežimėlis turi patogias, minkštas 59 cm aukščio rankenėles ir dvigubus ratukus, dėl kurių vežimėlį lengva vairuoti. Vežimėlis turi rožinį užvalkalą su zuikučiu, tad mažajai „Baby Born“ tikrai patiks jame važinėtis! Baigus žaisti, vežimėlį galima kompaktiškai sulankstyti. Vežimėlis tinka lėlėms iki 50 cm.

ĮSPĖJIMAS! PAVOJUS UŽSPRINGTI – smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 metų.

Žaislas paženklintas CE ženklu

Gamintojas - ZAPF

€19.74

BABY BORN siurprizas! Kas slepiasi pakuotėje? Praskleisk medžiaginį vystyklą ir susipažink su mielu kūdikiu! BABY BORN naujagimiai saldžiai miega morkos, sniego senio, saulėgrąžos, vienaragio, dalmatino ir kitų formų vystykluose. Naujagimių akytės užmerktos. Norėdamas pamatyti jų spalvą, kūdikio akių vokus švelniai patrink drėgnu skudurėliu. Tada švelniai praskleisk vystyklą ir pamatysi mažylio odos ir plaukų spalvą bei šukuoseną. Tavo kūdikis berniukas ar mergaitė? Kokios spalvos jo buteliukas? Kūdikiams patinka gerti iš buteliuko. Jie turi sauskelnes, kurios keičia raštą! Išsiaiškinęs visas kūdikio savybes, užpildyk jo gimimo liudijimą! Asortimente – 12 BABY BORN kūdikių-siurprizų! Surink visą kolekciją!

Rinkinyje yra lėlytė-kūdikis, vystyklas, sauskelnės, buteliukas, gimimo liudijimas ir kolekcionieriaus gidas
DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų: yra smulkių detalių. Pavojus užspringti!

Žaislas paženklintas CE ženklu

Gamintojas - ZAPF

€18.43

Kuo daugiau pasirinkimo, tuo smagiau! Mažoji BABY BORN turi daugybę skirtingų spalvų ir raštų kojinyčių ir jos tokios gražios, kad bateliai jas tik paslėptų! Kojinytės kasdien gali būti vis kitokios – vienspalvės raudonos, rožinės arba turkio spalvos su baltais dekoratyviniais raišteliais, dryžuotos, margintos gėlytėmis ar dangaus motyvais. Visas jas galima priderinti tiek prie laisvalaikio aprangos, tiek prie puošnios suknelės. Kojinytes lengva uždėti ir nuimti, jos tinka 43 cm lėlėms. Iš viso asortimente – 6 skirtingi raštai! Papuošk savo mažąją BABY BORN!

Rinkinyje yra 2 poros kojinyčių
DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų - yra smulkių detalių. Pavojus užspringti!

Žaislas paženklintas CE ženklu

Gamintojas - ZAPF

€8.10

Ką reiškia skirtingos buteliukų spalvos? Gal turinį? Raudona = braškių sultys? O gal skonį? Mėlyna = dieviškai skanu? O galbūt nuotaiką? Geltona = saulėta, smagi diena? BABY BORN tai visai nerūpi, nes svarbiausia, kad buteliukas spalvotas! Nuimk buteliuko dangtelį ir pagirdyk savo lėlytę.
Rinkinyje yra 1 buteliukas su dangteliu.
Buteliuko spalva bus parinkta atsitiktine tvarka.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
 

Įspėjimas! Netinka vaikams iki 3 metų - yra smulkių detalių. Pavojus užspringti.

Žaislas paženklintas CE ženklu

Gamintojas - ZAPF

€5.27

Interaktyvi BABY BORN lėlė - net 9 realias funkcijas atliekanti miela lėlė, lyg tikras vaikas! Ši lėlė visame pasaulyje užkariavo daugelio mergaičių širdis ir suteikia joms begalę džiaugsmo.

  • „Baby Born“ lėlė - interaktyvus žaislas, veikia jutiklio dėka (ne su baterijomis).
  • Ji geria, valgo, šlapinasi, verkia, juda, maudosi, miega.
  • Lėlėje esantis jutiklis aktyvina atskirai parduodamus lėlės priedus su baterijomis.
  • Ši lėlė yra minkštesnė ir lengvesnė nei ankščiau!
  • Kartu su lėle rinkinyje yra naktipuodis, sauskelnės, žindukas, dubenėlis, buteliukas, šaukštelis, 1 didelė ir 1 maža draugystės apyrankės, gimimo liudijimas, 1 paketėlis maisto.
  • Lėlės dydis - 43 cm
  • Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
€63.02
Mõnusad värvid ja armsa väljanägemisega vannimänguasjad.
€2.96

Vikrumą lavinantis žaidimas.
Žaidimo tikslas – kaip įmanoma greičiau atsikratyti visomis turimomis kėdėmis.
Kėdes padalinkime žaidėjams po lygiai. Žaidimo metu žaidėjai deda kėdes vieną ant kitos taip, kad jos nenukristų. Ant stalo gali stovėti tik viena kėdė, visas kitas turite dėti ant jos viršaus. Jei žaidėjui atliekant ėjimą kėdės nukrenta, jis susirenka visas nukritusias kėdes. Žaidimas tęsiamas pagal laikrodžio rodyklę. Žaidimą laimi žaidėjas, pirmasis atsikratęs savo kėdėmis.
Turinys: 32 keturių spalvų kėdės: (8 žalios, 8 mėlynos, 8 raudonos 8 geltonos).
Žaidėjų skaičius: 1-4.
Žaidimo trukmė: 10-25 min.
Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų.

€14.18
Žaidimas „Lotės nuotykiai Rekomenduojamas amžius: 5+
€10.50

Žaidimas „5 sekundės“, LT

Įspėjimas! Netinka vaikams iki 3 metų - yra smulkių detalių. Pavojus užspringti.

Žaislas paženklintas CE ženklu

Gamintojas - TREFL

€20.30
Žaidimas Memo Šuniukas-patrulis“Rekomenduojamas amžius: 3+
€5.95
Žaidimas Memo Kiaulytė Pepa“Rekomenduojamas amžius: 3+
€5.95
Rašyk
Skambink