Lithuanian English

Lėlės kūdikėliai

Lėlytė rožiniais rūbeliais. Žaisdami vaikai ne tik smagiai praleidžia laiką, bet ir mokosi ..
€34.99
Lėlytės rožinę suknelę puošia tikras Swarovski kristalas. Lėlytės ūgis: 33 cm Lėlytė - mergaitė Akys..
€39.99
Lėlytės žydrą suknelę puošia tikras Swarovski kristalas. Lėlytės ūgis: 33 cm Lėlytė - mergaitė Akys ..
€39.99
Realistiškos išvaizdos, žaisminga ir kokybiška kalbanti lėlytė. Paspaudus pilvuką, lėlytė pradeda ju..
€34.99
Realistiškos išvaizdos, žaisminga ir kokybiška kalbanti lėlytė. Paspaudus pilvuką, lėlytė pradeda ju..
€28.99

Lėlytės rūbelius puošia iš tikrų Swarovski kristalų sudarytas kaspinėlis. Tai riboto leidimo lėlytė, kurios gamintojas turi išskirtinę teisę savo gaminamas lėlytes puošti šiais nuostabiais kristalais.

€41.99

Galite rinktis iš 9 skirtingų mažų lėlyčių, kurių kiekviena yra unikali. Užsakyme nepamirškite nurodyti, kurią pavaizduotą lėlytę norite užsisakyti.

€14.99

Galite rinktis iš 6 skirtingų mažų lėlyčių, kurių kiekviena yra unikali. Užsakyme nepamirškite nurodyti, kurią pavaizduotą lėlytę norite užsisakyti.

€27.99

Kalbanti lėlytė. Jos burnytėje įdėtas čiulptukas, kurį išėmus, lėlytė pradeda verkti. Žaisdami vaikai ne tik smagiai praleidžia laiką, bet ir mokosi atsakingumo, rūpestingumo. Tai tikra tėviškų jausmų mokykla, augančiam vaikui.

€49.99

Kalbanti lėlytė.  Jos burnytėje įdėtas čiulptukas, kurį išėmus, lėlytė pradeda verkti. Žaisdami vaikai ne tik smagiai praleidžia laiką, bet ir mokosi atsakingumo, rūpestingumo. Tai tikra tėviškų jausmų mokykla, augančiam vaikui.

€49.99

Lėlytė mėlynais rūbeliais. Žaisdami vaikai ne tik smagiai praleidžia laiką, bet ir mokosi atsakingumo, rūpestingumo. Tai tikra tėviškų jausmų mokykla, augančiam vaikui.

€34.99
Rašyk
Skambink