Lithuanian English

Prekės su nuolaida

Pakuotės viduje yra 4 pakabučiai, kuprinė, lipdukai.
Iš viso kolekcijoje yra daugiau kaip 60 pakabučių, kuriuos gali rinkti, jais puoštis ir keistis su draugais!
Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų.
Dėmesio! Spalvos ir turinys gali skirtis nuo pavaizduotų paveikslėliuose. Rinkinys bus parinktas atsitiktine tvarka.

€8.99 €10.09

Pakuotės viduje yra 8 pakabučiai, apyrankė, pakabutis-logotipas, kuprinė, lipdukai ir kolekcionieriaus gidas. Iš viso kolekcijoje yra daugiau kaip 60 pakabučių, kuriuos gali rinkti, jais puoštis ir keistis su draugais! Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų. Dėmesio! Spalvos ir turinys gali skirtis nuo pavaizduotų paveikslėliuose. Rinkinys bus parinktas atsitiktine tvarka.

€8.99 €9.66

Mastelis - 1:64
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
Dėmesio! Automobilio spalva ir modelis gali skirtis nuo pavaizduotų paveikslėliuose. Automobilis bus parinktas atsitiktine tvarka.

€3.29 €3.39

Tai tikri metaliniai modeliai, beveik tokie pat kaip originalūs. Jie sužavės kolekcionierių ir taps puikiu žaislu vaikučiui!

€3.99 €4.39

Puikiai tiks tavo lėlytei „Baby Born“.
Vežimėlis turi 59 cm aukščio rankeną, yra patogiai sulankstomas.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
Dėmesio! Lėlės ir aksesuarų rinkinyje nėra.
Turinys, savybės ir spalvos gali skirtis nuo pavaizduotų paveikslėliuose.

€18.99 €20.47

Ak, šis mažas neklaužada vagišius! BABY BORN broliukas iš savo sesutės vėl nugvelbė plaukų šepetį, nors turi ir savo šukas, kuriomis šukuojasi išsitaršiusius plaukus. Tačiau kas gi gali atsispirti jo mielam veideliui ir užburiančioms rudoms akutėms?! BABY BORN broliukas turi minkštą kūną ir visada nusiteikęs šėlionėms, o tam puikiai tinka stilingi bateliai. Broliukas sustoja tik trumpam - kad atsigertų iš savo buteliuko. Labiausiai jam patinka vilkėti džinsus ir baltus marškinėlius su mielu šuniuku Belu. Broliuko kepurė nusukta atgal, kaip ir priklauso kiekvienam stileivai, o prašymas ją nusiimti mažylį gali privesti iki ašarų! Tačiau nuotaika išart pasitaiso, kai vėl organizuojama iškyla prie baseino! Rinkinyje esantis BABY BORN broliukas ir jo šešios tikroviškos funkcijos padeda lavinti mažųjų vaizduotę ir vystyti socialinius įgūdžius ir vertybes, tokias kaip atsakomybę, bendravimą ir empatiją. Lėlytei baterijos nereikalingos.
Rinkinyje yra 43 cm lėlė-broliukas su marškinėliais, kelnėmis, bateliais ir kepure, buteliukas, šukos, draugystės apyrankė (vaikui ir lėlei).
Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų.

€69.99 €74.88

Rinkinyje yra 5 vnt.
Tinka 43 cm lėlėms.
Dėmesio! Spalvos gali skirtis nuo pavaizduotų paveikslėlyje.

€4.79 €5.03

„Baby Born“ pėdkelnės neleis lėlytei sušalti ir puikiai tiks prie gražios suknelės!

  • Rinkyje yra 2 poros.
  • Tinka iki 43 cm lėlėms.
  • Dėmesio! Spalvos ir raštai gali skirtis nuo pavaizduotų paveikslėliuose. Pėdkelnės bus parinktos atsitiktine tvarka.
€13.99 €14.67

Puikiai tiks tavo lėlytei „Baby Born“.
Vežimėlis turi reguliuojamą gaubtą, 55 cm aukščio rankeną, yra patogiai sulankstomas.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
Dėmesio! Lėlės ir aksesuarų rinkinyje nėra.
Turinys, savybės ir spalvos gali skirtis nuo pavaizduotų paveikslėliuose.

€35.99 €39.33

Mažoji „Baby Born“ mėgsta skaniai pavalgyti! Rinkinyje yra 12 pakelių lėlės maisto.
DĖMESIO! Lėlę rekomenduojama maitinti tik specialiu „Zapf Creation“ maistu. Sudėtis: krakmolas, gliukozė, kvietiniai miltai. Paruošimo būdas: į dubenėlį įpilkite 1 valgomąjį šaukštą vandens, suberkite pakelio turinį ir gerai išmaišykite.
Košė paruošta! Galite maitinti lėlę.

€9.89 €10.27

BABY BORN sesutė brunetė vilki meilės tematikos marškinėlius ir džinsinį sijonėlį ir labiau už visus myli savo mažąją sesutę, su kuria dalinasi ne tik savo meile, bet ir stilingais drabužėliais. Lėlytė turi minkštą kūną, lanksčius kelius ir gali savarankiškai stovėti. Ups, ji netyčia pargriuvo ir pradėjo verkti! Negerai einant gerti iš buteliuko, nes gali susipinti kojytės. Pataisyk lėlytei plaukus, juos sušukuok, susek spalvotais segtukais ir ji vėl galės tęsti savo kelionę į baseiną, nes jai juk taip patinka plaukioti! Rinkinyje esanti BABY BORN sesutė ir jos šešios tikroviškos funkcijos padeda lavinti mažųjų vaizduotę ir vystyti socialinius įgūdžius ir vertybes, tokias kaip atsakomybę, bendravimą ir empatiją. Lėlytei baterijos nereikalingos.
Rinkinyje yra 43 cm lėlė-sesutė su marškinėliais, sijonu, pėdkelnėmis ir batais, buteliukas, plaukų šepetys, plaukų gumelės ir 4 segtukai, draugystės apyrankė (vaikui ir lėlei).
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

€69.99 €74.88

Lova su nuimamais šonais, čiužinys ir patalynė (pagalvėlė ir antklodė).
Tinka lėlėms iki 43 cm
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
Dėmesio! Lėlės rinkinyje nėra.

€44.99 €45.65
Rašyk
Skambink