Lithuanian English

Vonios prekės

Dušo gelis pasižymi viliojančiu ir svaigiu kvepalų aromatu, kuris pagaubia tonizuoja ir gaivina odą. Prausiklis ne tik maloniai kvepia, bet ir apsaugo odą nuo išsausėjimo, ją sudrėkina, grąžina sveiką išvaizdą.

€8.00

Kvapų kompozicija sukurta specialiai šiuolaikiškiems vyrams! Oda lieka ilgam pakvėpinta, o visą dieną išliekantis kvapas suteikia veržlumo.

€8.00

Dušo gelis pasižymi sodriu ir gundančiu kvepalų aromatu, kuris pagaubia tonizuoja ir gaivina odą. Prausiklis ne tik maloniai kvepia, bet ir apsaugo odą nuo išsausėjimo, ją sudrėkina, grąžina sveiką išvaizdą.

€8.00

Dušo gelis pasižymi įspudingu granatų ir mangų aromatu, kuris pagaubia tonizuoja ir gaivina odą. Prausiklis ne tik maloniai kvepia, bet ir apsaugo odą nuo išsausėjimo, ją sudrėkina, grąžina sveiką išvaizdą.

€8.00

Dušo gelis pasižymi gaiviu saulėtu rusvajo greipfruto aromatu, kuris pagaubia tonizuoja ir gaivina odą. Prausiklis ne tik maloniai kvepia, bet ir apsaugo odą nuo išsausėjimo, ją sudrėkina, grąžina sveiką išvaizdą.

€8.00

Žaliosios arbatos ir ramunėlių dušo gelis gerina nuotaiką, ramina. Prausiklis ne tik maloniai kvepia, bet ir apsaugo odą nuo išsausėjimo, ją sudrėkina, grąžina sveiką išvaizdą.

€8.00

Svaiginančio, raminančio aromato jūros druskos burbulas su ramunėlėmis bei žaliąja arbata!

€3.00

 Saldaus, vasariško aromato, vandenyje tirpstantis jūros druskos vonios burbulas su sultingų vyšnių aromatu –tai puikus būdas pailsėti ir pajusti malonumą po varginančios dienos.

€3.00

Saldaus aromato jūros druskos burbulas “Vanilė” – tai puikus būdas pailsėti ir pajusti malonumą po varginančios dienos.

€3.00

Gaivus, sodraus aromato jūros druskos burbulas “Valentina” –tai gaivinantis, žvalinantis vaisių ir gėlių aromatas.

€3.00

Viliojančio, saldaus aromato jūros druskos burbulas “Šokoladas” – tai puikus būdas pailsėti ir pajusti malonumą po varginančios dienos.

€3.00

Gaivus jūros druskos vonios burbulas “Boso siela”- skirtas vyrui, žino ko nori!

€3.00
Rašyk
Skambink