Lithuanian English

Vaikų maudynėms

Kas gali būti geriau nei po sunkios dienos darželyje pasinerti į vonią. O jei vonioje saulėlydis? Palengva putodamas burbulas nudažo vandens spalvą. Šiame burbule nėra žaisliuko. Kaip ir kitų mūsų produktų - šio burbulo sudėtis visiškai natūrali.

€3.50

Pakuotėje sukomplektuoti 6 skirtingų spalvų vonios burbulai. >>> Su vonios burbulais smagiai praleisite laiką vonioje. >>> Burbulai tirpdami šiltame vandenyje skleidžia švelnų aromatą ir putodami nudažo vandenį, >>> Burbului ištirpus, magiškai "išsirita" kempinės žaislas, >>> Vaikai turi galimybę, vienu metu stebėti kaip tirpsta skirtingų spalvų burbulai ir atsiranda skirtingi žaislai.

€13.50

Žalių, obuoliais kvepiančių, putų šaudyklė. Gera nuotaika ir smagios maudynės garantuojamos su šiomis putų šaudyklėmis, kurias galite naudoti ne tik vonioje, bet ir prie lauko baseino. Putų karas dar niekada nebuvo toks kvapnus! Pagaminta Kanadoje, dermatologiškai patikrinta ir rekomenduojama vaikams nuo 3-ejų metu.

€9.00

Mėlynų, kramtomąja guma, kvepiančių putų šaudyklė. Gera nuotaika ir smagios maudynės garantuojamos su šiomis putų šaudyklėmis, kurias galite naudoti ne tik vonioje, bet ir prie lauko baseino. Putų karas dar niekada nebuvo toks kvapnus! Pagaminta Kanadoje, dermatologiškai patikrinta ir rekomenduojama vaikams nuo 3-ejų metu.

€9.00
Rašyk
Skambink