Lithuanian English

Higienos reikmenys

Švelniai plauna plonus kūdikių plaukučius nedirgindamas akių. Unikali „Jokių ašarų“ formulė su medetkų ekstraktu drėkina plaukus ir apsaugo nuo susivėlimo. Be parabenų, SLS, SLES, alkoholio ir dažiklių. Kliniškai patikrintas, tinka jautriai odai. Hipoalerginis (sumažina alergijų grėsmę).

Naudojimas - neskiestas produktas: užpilkite nedidelį kiekį šampūno ant delno, sudrėkinkite vandeniu ir, švelniai masažuodami, įtrinkite plaukus. Gerai nuplaukite. 200 ml. Tinka kūdikiams nuo gimimo.

€4.88

Visų "Natural Sensation" produktų formulės paremtos vernix caseosa (vaškinio naujagimių dangalo) sudėtimi. Su alijošiumi ir saldžiu migdolų aliejumi. Be parabenų. Be fenoksietanolio. Tik tai, ko reikia kūdikio odelei. Patvirtintas dermatologų ir pediatrų. Tinka nuo pat pirmųjų maudynių. Švelniai plauna plonus ir trapius kūdikių plaukučius, kurie tampa minkšti, kvapnūs ir lengvai iššukuojami. Nedirgina akių. Be alkoholio ir dažiklių. Be muilo. Kliniškai patikrintas ir hipoalerginis (sumažina alergijų grėsmę). Itin švelnus odai. Palaiko fiziologinį odos pH.

Naudojimas: užpilkite truputį šampūno ant delno ir švelniai įmasažuokite į plaukus. Nuplaukite šiltu vandeniu. 300 ml. Kūdikiams nuo gimimo.

€8.59

Vonios putos švelniai valo jautrią kūdikių odą ir suteikia lengvą malonų aromatą. „Jokių ašarų“ formulė su medetkų ekstraktu minkština švelnią ir jautrią kūdikių odelę. Be parabenų, SLS, SLES, alkoholio ir dažiklių. Kliniškai patikrinta, tinka jautriai odai. Hipoalerginės (sumažina alergijų grėsmę).

Naudojimas - neskiestas produktas: užpilkite nedidelį kiekį vonios putų ant delno, sudrėkinkite vandeniu ir, švelniai masažuodami, įtrinkite odelę. Gerai nuplaukite. Skiestas produktas: įspauskite truputį vonios putų į vandenį vonelėje. 500 ml. Tinka kūdikimas nuo gimimo.

€6.73

„Chicco“ nosies pompa yra skirta kūdikėlių ir mažų vaikų nosies valymui. Vartojama kūdikiams ir mažiems vaikams peršalimo simptomams palengvinti.

€9.86

Visų "Natural Senstion" produktų formulės paremtos vernix caseosa (vaškinio naujagimių dangalo) sudėtimi. Be parabenų. Be fenoksietanolio. Tik tai, ko reikia kūdikio odelei. Patvirtintas dermatologų ir pediatrų. Giliai maitina kūdikio odą ir palaiko tinkamą drėgmę nuo pat pirmo naudojimo. Naudojant kasdien, palaiko ir stiprina natūralią odos apsaugą 24 valandas per parą. Maloni tekstūra, greitai įsigeria. Neriebus. Be alkoholio, mineralinių aliejų ir dažiklių. Kliniškai patikrintas ir hipoalerginis (sumažina alergijų grėsmę). Itin švelnus odai.

Naudojimas: tepti ant sausos švarios odos ir švelniai masažuoti, kol losjonas visiškai įsigers. 150 ml. Tinka kūdikiams nuo gimimo.

€10.06

Efektyviai ir švelniai pašalina kūdikio nosyje susikaupusį sekretą ir gleives, leidžia kūdikiui laisvai kvėpuoti, palengvina maitinimo procesą, pagerina miegą. Dėl ergonomiškos formos aspiratorių patogu laikyti, o minkštas antgalis puikiai tinka mažai ir jautriai kūdikio nosytei.

Naudojimas: paspauskite aspiratorių, vieną vaiko nosies šnervę užspauskite, o į kitą įstatykite aspiratoriaus galiuką ir jį švelniai atleiskite. Įspėjimai! Prieš naudodami, aspiratorių nuvalykite ir dezinfekuokite. Visada patikrinkite, ar nuimamos aspiratoriaus dalys tvirtai užfiksuotos. Naudokite tik prižiūrint suaugusiems. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Rekomenduojama vaikams nuo gimimo.

 

€5.22

Iš nerūdijančio plieno pagamintos nagų žirklutės turi lenktus ašmenis apvaliais galiukais ir neslystančias rankenėles, tad yra praktiškos ir saugios. Kai nenaudojate, žirklutes įdėkite į dėkliuką, – taip užtikrinsite higieną.

Rekomenduojama vaikams nuo gimimo. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

€6.08

Iš nerūdijančio plieno pagamintos nagų žirklutės turi lenktus ašmenis apvaliais galiukais ir neslystančias rankenėles, tad yra praktiškos ir saugios. Kai nenaudojate, žirklutes įdėkite į dėkliuką, – taip užtikrinsite higieną.

Rekomenduojama vaikams nuo gimimo. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

€6.08

Kūdikiams nuo gimimo. Sudėtyje esantis kakavos sviestas sustiprina natūralią kūdikio odos apsugą esant nepalankioms oro sąlygoms. Be parabenų, alkoholio ir dažiklių. Kliniškai patikrintas, tinka jautriai odai. Hipoalerginis (sumažina alergijų grėsmę).

Rekomenduojama kūdikiams nuo gimimo. 50 ml.

€7.04

Su elastiniu laikikliu. Tai naudinga priemonė valant kūdikio odelę. Kempinę lengva užmauti viena ranka, nepaleidžiant kūdikio iš kitos. Su praktiška kišenėle muilui.

Prieš ir po naudojimo visada praskalaukite kempinę po šaltu tekančiu vandeniu. Po naudojimo gerai išplaukite ir išgręžkite kempinę, laikykite sausoje švarioje vietoje, atokiai nuo tiesioginių saulės spindulių. Rekomenduojama kūdikiams nuo gimimo.

€7.78

Tai medicininis prietaisas. Perskaitykite naudojimosi instrukciją. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. 10 vnt.

€6.41

Itin minkšti, kūgio formos šereliai yra labai švelnūs emaliui ir dantenoms. Maža galvutė ir siauras kaklelis. Ergonomiškas, neslystantis kotelis.

DĖMESIO: tai ne žaislas. Naudoti tik su suaugusiųjų priežiūra. Kai nenaudojamas pagal paskirtį, turi būti laikomas atokiai nuo vaikų. Prieš ir po naudojimo praplauti karštu vandeniu. Nesterilizuoti. Nedelsiant pakeisti produktą, jei pastebimas bet koks nusidėvėjimas ar pažeidimas. Rekomenduojama vaikams nuo 6 mėn.

€8.98
Rašyk
Skambink