Lithuanian English

Kūdikiams ir mamytėms

Ortodontinis PhysioSoft žindukas, pagamintas iš natūralaus latekso, padeda teisingai vystytis kūdikio burnytei. Sukurtas padedant geriausiems Italijos ortodontams. Minkšta, lengvai išgaubta lūpų atrama, savo forma panaši į motinos krūtį, sumažina seilių kaupimąsi, kas gali sudirginti odą.

€5.40

Žuvytė plūduriuoja vandenyje ir nustato vandens temperatūrą (temperatūros pokyčiams jautri indikatoriaus juostelė keičia spalvą).

Prieš naudodamiesi, perskaitykite instrukciją ir išsaugokite ją ateičiai.

€9.32

Paprasta naudoti ir prižiūrėti (galima plauti indaplovėje). Ergonomiškos formos seilinukas pagamintas iš minkštos ir lengvos medžiagos, prisitaikančios prie mažylio judesių. Ypatinga trupinius sulaikanti seilinuko forma maitinimą paverčia maloniu procesu. Puikiai tinka naudoti tiek namuose, tiek kelionėje.

Įspėjimai! Visada prižiūrėkite valganti vaiką. Vaikui pavalgius, visada nuimkite seilinuką. Valymas: prieš naudodami pirmą kartą ir vėliau - po kiekvieno naudojimo, seilinuką plaukite vandeniu ir muilu arba viršutinėje indaplovės lentynėlėje. Venkite dažančių maisto produktų, nes ant seilinuko jie gali palikti dėmių. Rekomenduojama vaikams nuo 6 mėnesių.

€14.64

Švelni priežiūra šiandien rytojaus sveikatai!
Labai švelnūs „kūginiai“ šereliai su itin minkštais galiukais švelniai valo dantų emalį bei jautrias dantenas. Šepetėlio galvutės nugarėlė su liežuvio grandikliu. Ergonomiška neslidi rankena. Linksmo šepetėlio galvutės dėkliuko bei rankenos gale esančio siurbtuko dėka, dantukų valymas taps malonia rutina. I

ĮSPĖJIMAS! Tai ne žaislas. Naudoti tik su suaugusiųjų priežiūra. Pakeisti pastebėjus bet kokius nusidėvėjimo požymius. Nuplauti karštu vandeniu prieš ir po naudojimo. Nesterilizuoti. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. 

€3.63
Vitaminas E ir glicerinas drėkina ir ramina krūtų odą. Prebiotikas biolinas padeda palaikyti natūral..
€8.15
Minkštas silikoninis šaukštelis su ergonomiška neslidžia rankenėle. ..
€6.03
Minkštas silikoninis šaukštelis su ergonomiška neslidžia rankenėle. ..
€6.03
Ortodontinis PhysioSoft žindukas, pagamintas iš natūralaus latekso, padeda teisingai vystytis..
€5.40
Kampu pakreiptas žindukas užtikrina patogią maitinimo padėtį, jame ilgiau išsilaiko pienas, k..
€11.95
Mažylis mielai žais su šiuo spalvingu žaisliuku. Ryškios spalvos ir skirtingos medžiag..
€12.20
Rašyk
Skambink