Lithuanian English

LITTLE LIVE PETS

Šviečiantys sparnai ir 30 frazių! Paukščiukas čiulba ir atkartoja jūsų pasakytus žodžius! Nuimkite š..
€34.78
Rinkinyje yra 1 šuniukas, 1 šeimininko sertifikatas. LAIŽYMAS – paglostykite šuniukui galvą ir jis ..
€76.52
Rinkinyje yra 1 boružėlė, 1 mažylis, 1 sodas. Boružėlei patinka stebėti aplinką! Pastatyk ją ant sta..
€43.49
Komplekti kuulub: 1 Lind, 1 kasutusjuhend. Linnud on müügil eraldi...
€18.90
1 x Kutsikas, 1 x Piimapudel, 1 x Adopteerimis tunnistus, 1 x Juhend, 4 x AAA patareid...
€76.52

Rinkinyje yra 1 kiaušinis, 1 viščiukas, namelis.
Viščiukas pradės kaltis ir kiaušinis suskils. Galiausiai viščiukas išsiris iš kiaušinio ir pradės šokinėti!
Viščiukui patinka tyrinėti aplinką. Pastatykite jį ant plokščio stalo arba grindų ir stebėkite, kaip jis šuoliuoja aplink.
Viščiukui patinka būti glostomam. Švelniai pabaksnokite viščiuko galvą ir jis sučiulbės. Glostykite viščiuką toliau ir jis sučiulbės visą melodiją.
Viščiukui patinka dėmesys. Jei paliksite viščiuką vieną, jis kartas nuo karto sučiulbės ar sučirkš, taip bandydamas gauti jūsų dėmesio. Jei su viščiuku nežaisite, po 20 minučių jis užmigs.
Pakartotinis viščiuko išsiritimas iš kiaušinio: 1. Įsitikinkite, kad viščiukas įjungtas. 2. Pastatykite kiaušinį ant plokščio paviršiaus ir atidarykite abi jo puses. 3. Viščiuko kojas įstatykite į kiaušinio bėgelius. 4. Paspauskite viščiuko galvą, kol jis užsifiksuos. 5. Uždarykite abi kiaušinio puses ir palaukite.
Reikalingi elementai 3 x LR44 (yra rinkinyje).
Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų.

€38.47

Rinkinyje yra 1 peliukas ir 1 ratas.
Peliukui patinka bėgti rate. Ratą pastatykite ant lygaus plokščio paviršiaus, įdėkite į jį peliuką, ir stebėkite, kaip ratas pradeda suktis! Jei ratas išsiskiria, sulygiuokite abiejų jo pusių kištukus su angelėmis ir paspauskite.
Glostymas: norėdami nuraminti savo peliuką, paimkite jį į rankas ir paglostykite jam nugarą. Kuo dažniau peliuką glostysite, tuo laimingesnis jis bus! Kai peliukas jausis labai laimingas, jis norės pabėgti. Peliukui pradėjus judėti, pastatykite jį ant stalo ir stebėkite, kaip jis žaidžia. Glostydami įsitikinkite, kad pirštu liečiate abu jutiklius. Pasiklausykite - peliukas taip pat gali skleisti garsus!
Miego režimas: peliukui reikia pailsėti - kai su juo nežaisite kurį laiką, jis užmigs (po 1-2 minučių). Peliuką pažadinsite paglostę jam nugarą. Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų. Reikalingi elementai 3 x AG13/LR44 (yra rinkinyje). Dėmesio! Spalvos ir turinys gali skirtis nuo pavaizduotų paveikslėliuose.

€29.42

Rinkinyje yra 1 šuniukas, 1 namelis, 1 dubenėlis, 1 kamuoliukas.
Šuniuko dydis - 7 x 8 cm
Aplinkos tyrinėjimas: pastatyk šuniuką ant stalo arba ant žemės ir jis pradės bėgioti aplink. Šuniukas gali bėgiot aplink. Šuniukas gali bėgioti ir su kamuoliuku.
Glostymas: šuniukui patinka, kai jį glostai. Švelniai patapšnok jo galvą ir šuniukas sulos. Glostyk toliau ir šuniukas bus vis laimingesnis, kol pradės dainuoti.
Tarnavimas: pastatyk šuniuką ant galinių kojų ir jis pradės tarnauti. Jei šuniuką paliksi tokioje padėtyje, jis pradės bėgioti.
Miegas: šuniukas užmiega 2 būdais: 1. Jį ilgiau paglosčius. 2. Su juo nežaidžiant.
Namelis: pastumk fiksatorių, išskleisk namelį ir stebėk, kaip šuniukas bėgioja. Atrakink ir užrakink šonines dureles. Jei durelės atrakintos, šuniukas gali išbėgti iš namelio.
Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų.
Reikalingi elementai 3 x AG 13/LR44 (yra rinkinyje).

€38.47
Rašyk
Skambink