Lithuanian English

Gultukai

Šios puikios naujos CHICCO sūpynės Jūsų mažyliui suteiks daug džiaugsmo, žaidimų bei galimybę ramiai pailsėti ar pamiegoti. Su automatine penkių greičių supimo funkcija bei dvylika skirtingų melodijų. Atlošiama (2 padėtys) minkšta sėdynė su nuimamais apmušalais, kuriuos galima skalbti skalbimo mašinoje. Žaislų panelė su žaviais minkštais žaisliukais stimuliuoja ir vysto akių koordinaciją. Integruotas 5 taškų saugos diržas kūdikio saugumui.

Rekomenduojama kūdikiams nuo gimimo iki 6 mėnesių arba 9 kg. Reikalingos 4 x AA (LR6) baterijos (nepridedamos). Išmatavimai išskleisto: L 69.5 x W 60 x H 58.5cm Išmatavimai suskleisto: L 27 x W 60 x H 58.5 cm Svoris: 3.7 kg Spalva: COOL GREY.

€117.94

Šis puikus ir universalus produktas yra keturių skirtingų padėčių: nuo lopšio bei gultuko iki maitinimo kėdutės ar pirmosios vaiko kėdės-krėslo. Nuo gimimo iki šešių mėnesių, tai patogi ir jauki lovelė-lopšys su lavinančių ir įdomių žaisliukų bei garsų ir šviesų panele arba gultukas, kuriame mažylis galės stebėti naują ir įdomų pasaulį. Kai kūdikiui sukanka šeši mėnesiai, lopšį galima lengvai paversti reguliuojamo aukščio maitinimo kėdute su penkių taškų saugos diržu - mažylis džiaugsis pietaudamas kartu su tėveliais. BABY HUG taip pat transformuojasi į patogų krėslą - kėdutę, tinkamą nuo 6 mėnesių iki 3 metų. Jį lengva pervežti į bet kurį namų kampą dėl keturių ratukų su stabdžiais.

Tinka nuo gimimo. 4 padėtys: gultukas, lopšys, maitinimo kėdutė, krėslas - kėdė. Gultukas ir lopšys tinka kūdikiui nuo gimimo. Kėdė su reguliuojamu atlošu nuo 6 iki 36 mėnesių. Maitinimo kėdutė su 5 taškų saugos diržais nuo 6 mėnesių. 4 ratukai su stabdžiais lengvam pervežimui namuose. Lavinančių žaislų panelė su garso ir šviesų efektais. Užvalkalus galima nuimti ir skalbti skalbyklėje. Išmatavimai:85 x 60 x 88-122 cm Spalva: GLACIAL.

€251.88

Balloon yra naujas gultukas su vibruojančia sėdyne bei nuimamu paminkštinimu. 3 galvytės pozicijos ir 4 nugarėlės padėtys visiškam mažylio atsipalaidavimui. Nuimamas žaislas lavina kūdikio motoriką bei padeda pažinti spalvas, garsus, stimuliuoja lytėjimo pojūčius. Su galimybe įrašyti balsus bei melodijas. Su raminančia vibracija ir 12 atpalaiduojančių melodijų. Žaidimų skydelis su šviesele. 3 taškų saugos diržas. Nuimami ir skalbiami užvalkalai. Lengvai suskleidžiamas ir transportuojamas.

Tinka vaikams nuo gimimo iki 9 kg. Reikalingos baterijos: 2 x AA ir 1 x LR20 tabletės formos (į komplektą neįeina). Išmatavimai: Išlankstytas (ilgis x aukštis x plotis): 78 x 32/62 x 43 cm. Suskleistas (ilgis x aukštis x plotis): 80 x 17 x 43 cm. Svoris: 4,2 kg. Spalva: MIRAGE.

€132.72
Rašyk
Skambink